Ай болить

УВАГА КІР!

koriЯК МОЖНА ЗАРАЗИТИСЬ КОРОМ

Вірус дуже швидко поширюється – він передається при розмові, кашлі, чханні чи будь-якому тісному контакті з хворим. Як тільки у людини з’являються перші ознаки вірусу – вона вже поширює інфекцію. Інкубаційний період триває від 7 до 21 днів. При цьому інфекція дуже швидко поширюється, тож з потоком повітря вірус може навіть поширитись у сусідні приміщення, наприклад через вікна, вентиляцію тощо.

СИМПТОМИ КОРУ У ДІТЕЙ І ДОРОСЛИХ

Найчастіше  кором  хворіють  діти  та  підлітки,  однак,  якщо  щеплення  не  було,  то заразитись може   і   дорослий.  Перші  тривожні  ознаки небезпечного  вірусу – людина  стає  млявою, у неї  порушується   сон,   знижується   апетит. Пізніше з’являється нежить та кашель, а також   підвищується   температура.   Однак,   вже через кілька днів температура знижується, а от кашель та нежить не проходять, а навпаки посилюються. В цей період в людини стають чутливими очі, важко дивитись на світло, інколи доходить до запалення ока (кон’юнктивіт). Часто ці симптоми можна сплутати зі звичайною застудою чи грипом. При цьому на внутрішній стороні щік, а іноді й губ, вже з’являються дрібненькі цятки. Це вже одна із основних ознак, що в хворого таки кір.

Детальніше...

ПОРАДИ НА ЗИМУ

img20180102 11405573

Декілька порад: як зміцнити здоров`я малят, або як не захворіти в дитячому садку

gra

 

 Порада перша: зміцнюйте імунітет. Головна небезпека полягає в тому, що ваша домашня дитина, переступивши поріг дошкільного закладу, потрапляє в агресивне вірусно-мікробне середовище, яке, до того ж, кожні 3-4 тижні оновлюється. Для того, щоб протистояти цьому середовищу, потрібно мати добре працюючу імунну систему.

Детальніше...

Чи потрібно робити щеплення?

Завдяки масовим щеплен­ням населення у нас ліквідовано такі страшні хвороби, як дитячий поліоміє­літ, знизилася захворюваність на диф­терію (в минулому році не було жодного випадку захворювання). В середині 90-х років уже прокотилася перша хвиля відмов від щеплень і, як наслідок, в Україні знову з'явилася дифтерія, навіть було оголошено про епідемію цієї тяжкої хвороби.

Тепер ось чергова хвиля відмов: серед населення поширюється інформація про шкоду щеплень, не­доброякісні вакцини тощо. Але ж щеплення — поки що єдиний захист від так званих керованих ін­фекцій. Є відповідний Указ Президента, в якому наведено повний перелік обов'язкових щеплень. Сюди входять дифтерія, правець, поліомієліт, кір, туберкульоз, коклюш, епідпаротит, краснуха, гемофільна інфекція, яка виникає у дітей раннього віку й призводить навіть до летальних випадків та гепатит В. Від цих інфекцій ми й маємо захистити наших дітей.

Детальніше...

Що робити у разі виявлення корости?

У разі виявлення у дитини будь-яких проявів захворювання на коросту зверніться за невідкладною консультацією до дільничного педіатра або лікаря-дерматолога територіального шкірно-венерологічного диспансеру. Лікування призначають лише вони.

 

Детальніше...

Профілактика ГРВІ

     Гострі респіраторні віруси інфекції (ГРВІ) – це велика група гострих вірусних захворювань, які виникають через багатьох збудників (аденовіруси, риновіруси, респіраторно – синцитіальні віруси тощо), а також вірус грипу. Виникнення ГРВІ характеризується переважним ураженням дихальних шляхів та загальним інтоксикаційним синдромом.

    Грип є найпоширенішим гострим респіраторним вірусним захворюванням,  особливість якого полягає в надзвичайного швидкому поширенні і вираженій інтоксикації організму. Грип може призвести до тяжких ускладнень з боку легеневої, серцево-судинної, нервової, ендокринної систем.

Детальніше...

Меню

Головна
Зверніть увагу
Електронна реєстрація в ДНЗ
Карта сайту
Про садочок
Контакти
Про нас
Фотоекскурсія
Адміністрація
Спеціалісти
Наше життя
Статті у ЗМІ
Досягнення і нагороди
Наші групи
Пізнайки
Мудрійки
Розумники
Всезнайки
Несумуйки
Пустунчики
Фантазерики
Цікавинки
Батьківська сторінка
Публічна інформація
Загальні правила ДНЗ
Бланки документів
Харчування
Батьківський комітет
Спеціалісти радять
Педагогічна служба
Психологічна служба
Ай болить
Фізкульт-Ура
До-Мі-Солька
Логопед і Я
Вивчаємо English
Сторінка вдячності
Тести для дошкільнят
Дитяча книжкова поличка
Казки
Поезія
Прислів`я та приказки
Загадки
Вітання на свята
Навчання і виховання
Режим дня
Розклад занять
Наш вернісаж
Програмові завдання
Правове виховання
Безпека життєдіяльності
Методична сторінка
Метод. рекомендації
Все для атестації
Посібники
Презентації
Розробки занять

Останні події

Календар статей

Квітень 2024
П В С Ч П С Н
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 1 2 3 4 5

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Статистика користувачів

2889902
Сьогодні
Вчора
На цьому тижні
На минулому тижні
В цьому місяці
В минулому місяці
За весь час
706
1039
8635
8635
26825
29591
2889902


Ваша IP адреса:3.234.244.181